Kemer Transfer

Kemer Transfer
Merhaba sevgili dostlar, Kemer, Antalya'nın 43 km. batısında bulunur.Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir.Beldeleri Beldibi, Göynük, Tekirova, Çamyuva, Kiriş, Çıralı ve Adrasan'dır.Kemer, berrak mavi bayraklı plajlari , muhteşem görünüme sahip dağları ve çam ormanları ile kaplı olması onu görülmesi gereken tabiat harikalarına sahip bir yer yapar. Kemer iki büyük antik kente ev sahipliği yapar.Phaselis ve Olimpos antik kentleri.. Bu antik kentlere ulaşım hem karadan hem denizden sağlanır. Antik kenti dolaşmaktan yorulduğunuzda bu kente karşı berrak sularında yüzmenin keyfine doyamayacaksınız. Çıralının tepelerinde yer alan ve hiç bitmeyen doğal ateş kaynağına sahip Yanartaş'ı görmeden gitmeyin. Özellikle akşamüzeri yanınıza sucuk ekmek alarak çıkmanızı tavsiye ederiz.Kuşbakışı doğal ateşte pişen sucuğun tadına doyun olmaz degil mi? bölgede bulunan mağaraları-özellikle Beldibi mağarasını keşfedebilir, teleferik ile Tahtalı dağına çıkabilirsiniz.Doğal bir plaj olan ünlü mü ünlü Adrasan plajınıda görmeden gitmeyiniz. Kemer gece hayatı baya renklidir.Gece klüpleri, barlar ve diskolar tüm gece boyunca sabaha kadar hizmetinizdedir. Kemer, Antalya Havalimanına yaklaşık 57 km uzaklıktadır.Kemer bölgesinde bütün beldelere ekonomik transfer hizmeti sağlamaktayız.Uçaktan indiğinizde sizi kapıda karşılar ve gitmek istediğiniz otele deneyimli şöförlerimiz ve tursaba bağlı d2 yetki belgesine sahip araçlarımız ile güvenle bırakırız.Ece Transfer ailesi olarak yıllardır taşımacılık sektöründe faaliyet yapmaktayız.Ulaşımda mükemmel hizmetimizden faydalanmanızı öneririz.sürekli turizm belge no 4942 ist u net d2 870813

En Çok Tercih Edilen Kemer Merkez Transfer Fiyatları

En Ucuz Kemer Merkez Transferleri ecetransfer.com da !
Kalkış Noktası Varış Noktası Fiyat Araç Tipi
Antalya Havalimanı KEMER OTELLERİ (not kısmına otel ismi giriniz) 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı ORANGE COUNTRY DELUXE HOTEL KEMER 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı VİKİNG STAR HOTEL KEMER 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı FAME HOTEL KEMER 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı GOLDEN LOTUS HOTEL KEMER 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı CRYSTAL DELUXE RESORT SPA KEMER 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı AMBASSADOR HOTEL KEMER 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı VALERİ BEACH HOTEL 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı ARMAS BEACH OTEL KEMER MERKEZ 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı PALMET BEACH RESORT 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı CRYSTAL AURA BEACH RESORT 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı DOUBLE TREE BY HİLTON KEMER 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı AMSTERDAM BUTİK HOTEL 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı KEMER BARUT COLLECTION 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı BARUT COLLECTION KEMER 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı MEDER RESORT 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı VİKİNG NONA BEACH 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı AMBASSADOR PLAZA HOTEL 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı ORANGE COUNTY KEMER 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı L'ANCORA BEACH HOTEL 650,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.