Belek Transfer

Belek Transfer
Belek antalya havalimanına yaklaşık 30 km dir.Antalyanın büyük ve geniş alanlara sahip otellerin bir çoğu bu bölgede bulunmaktadır.Özellikle golf sporu ile öne çıkan beldemizdir,belek sahili kadriye kadar uzanan 8 km sahile sahiptir çarşısı oldukça geniş hoşça vakit geçirebileceğiniz belek antalya merkeze yakın olması bakımından görebileceğiniz bir çok yer bulunmakatadır.Ece transfer ile anatalya havalimanına indiğinizde sizi karşılayıp otelinizin kapısına kadar belek transfer hizmetimiz 24 saat bulunmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Belek Transfer Fiyatları

En Ucuz Belek Transferleri ecetransfer.com da !
Kalkış Noktası Varış Noktası Fiyat Araç Tipi
Antalya Havalimanı BELEK OTELLERİ (not kısmına otel ismi giriniz) 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı GLORİA SERENİTY RESORT 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı RIXOS PREMİUM BELEK 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı RIXOS LAND OF LEGENDS HOTEL 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı ADAM & EVE HOTELS 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı CORNELIA DE LUXE RESORT 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı SPICE HOTEL SPA 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı LİMAK ARCADIA SPORT RESORT HOTEL 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı BELCONTİ RESORT HOTEL 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı ELA QUALİTY RESORT HOTEL 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı BELLİS DELUXE HOTEL 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı SUENO HOTELS GOLF 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı ADORA GOLF RESORT 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı CLUB ASTERİA 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı SİRENE GOLF HOTEL 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı KAYA PALAZZO GOLF RESORT 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı TUI MAGIC LIFE WATERWORLD IMPERIAL 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı VOYAGE BELEK GOLF SPA 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.
Antalya Havalimanı TITANIC DELUXE HOTEL 400,00 TRY Private Transfer (max 3 kişi) Marka ve model değişiklik gösterebilir/Brand and model may vary.